Oferta

Strona główna / Oferta

Apartamenty Rowan

Obiekt

Rowan, to zacisze z dwoma komfortowymi apartamentami o wielkości 75 m2 każdy, z których mogą Państwo skorzystać w trakcie pobytu w Rowach. Dodatkowo każdy apartament posiada ponad 20m2 taras do dyspozycji naszych Gości.

Każdy z apartamentów stanowi niezależne mieszkanie, w których znajdą Państwo dwie sypialnie, salon, kuchnię oraz łazienkę. Kuchnia wyposażona jest w zestaw naczyń, lodówkę, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, toster oraz płytę elektryczną.

  • Apartament dolny - 75m2, 6-cio osobowy: dwie sypialnie 3 osobowe plus pokój dzienny, kuchnia i łazienka, taras 20m2
  • Apartament górny - 75m2 - 8-mio osobowy: dwie sypialnie 3 osobowe plus pokój dzienny 2 spania, kuchnia i łazienka, taras 20m2.

W obu apartamentach dostępny jest internet za pośrednictwem sieci

Dodatkowo Rowan dysponuje ponad 500 m2 obszarem zieleni do dyspozycji Gości. Teren idealnie pomieści nie tylko samochody przybyłych gości, ale także popołudniowe, wakacyjne rozgrywki np. w badmintona, czy piłkę siatkową. Na terenie obiektu znajduje się również huśtawka ogrodowa, a dla dzieci oferujemy także piaskownicę. Na ciepły letni wieczór polecamy znajdujący się na terenie zielonym murowany grill. Teren jest ogrodzony.

W chłodniejszy wieczór, żaden z naszych Gości nie zmarznie, gdyż apartamenty wyposażone są w kominek.

Zapraszamy!

Położenie

Rowan znajduje się na ulicy Jarzębinowej, tuż przy ulicy Bałtyckiej, jest to doskonałe usytuowanie ponieważ od każdej z atrakcji dzieli nas ok. 10 – 15 minutowy spacer:

  • plaże Bałtyku – Rowy posiadają wyjątkowe plaże z bardzo zmiennym krajobrazem. Od szerokich pięknych połaci piasku po wąskie przesmyki, które ledwo oddzielają morze od lądu. Nieco na zachód znajduje się wydzielona plaża dla wlaścicieli czworonogów.
  • Jezioro Gardno – ogromne Jezioro Gardno przyciągnie miłośników nieco spokojniejszej tafli wodnej niż morze. Jezioro ma ponad 2 hektary a jego głębokość dochodzi do 2.6 m. W obrębie jeziora znajduje się rezerwat Wyspa Kamienna.
  • Słowiński Park Narodowy – ruchome wydmy Słowińskiego Parku Narodowego nie są jego jedyną atrakcją. Wszyscy wielbiciele dzikiej i dziewiczej przyrody odnajdą tutaj ogromny spokoj i ducha lasów, a także liczne przymorskie jeziora.
  • Centrum miejscowości – bogate Centrum oferuje dla Państwa liczne kramiki oraz sklepy. Nie brakuje tutaj sklepów z pamiątkami i Centrów rozrywki, a także punktu aptecznego. Ponadto w miejscowości znajduje się port, amfiteatr i piękny kosciól rybacki.
  • otulina lasow sosnowych – najlepsze dla zdrowia latem są olejki eteryczne z sosny. Wszystkich gości zapraszamy gorąco na spacery do wspaniałych lasów znajdujących się do okola miejscowości.
  • szlaki rowerowe – najbardziej znany jest Szlak Zwiniętych Torów, który prowadzi aż do Ustki.